Masz pytania, napisz lub zadzwoń: (54) 287 71 39; 603 425 833, jawor-skepe@wp.pl

Przyjęcia weselne

Ośrodek JAWOR proponuje swoim Gościom organizację przyjęcia weselnego w nowoczesnej i pięknie urządzonej sali weselnej. Wiemy, że przyjęcie weselne to bardzo ważne i niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego też chcielibyśmy Państwu pomóc w przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia w naszym ośrodku. Dysponujemy przestronną salą weselną, która w komfortowych warunkach pomieści nawet 130 osób. Nasza sala może zostać przystrojona w dowolny sposób, a układ stołów zależny jest od inwencji Pary Młodej.

Poza przygotowaniem i udostępnieniem Państwu sali weselnej, proponujemy również wspaniałe dania, które zostaną przygotowane przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Nasi profesjonalni kucharze przygotują dla Państwa i Państwa Gości przepyszne potrawy, które staną się ucztą dla podniebienia, a nasza doświadczona, dyskretna obsługa kelnerska zadba o każdy, najdrobniejszy szczegół przyjęcia weselnego.

  • Ślub w plenerze

Dla Państwa wygody służymy wszelką pomocą i naszym wieloletnim doświadczeniem. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w Państwa pamięci. W głównej mierze organizujemy przyjęcia weselne dla Państwa Młodych i ich Gości pochodzących z okolic miejscowości Skępe. Będziemy zaszczyceni, jeśli przybędą do nas Goście weselni nawet z najdalszych stron naszego kraju i zagranicy. Dysponujemy  pokojami i serdecznie Państwa zachęcamy, aby w nich wypocząć po całonocnym świętowaniu.