Masz pytania, napisz lub zadzwoń: (54) 287 71 39; 603 425 833, jawor-skepe@wp.pl

Ośrodek Jawor Skępe

Ośrodek usytułowany jest w malowniczej leśnej okolicy, nad jeziorem Skępskim Wielkim.

Otoczenie ośrodka stwarza doskonałą atmosferę do wypoczynku i rekreacji, a piękne okolice zapewniają dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej (znajdują się w okolicy wyznaczone ścieżki rowerowe). Z uwagi na lokalizację i warunki terenu Ośrodek nadaje się doskonale na organizowanie pobytów z dziećmi oraz dla grup integracyjnych (zielone szkoły).

Na terenie ośrodka mieszczą się dwa węzły sanitarne (WC, prysznice, umywalnie) oraz dostępne pomieszczenia z lodówką i dużą kuchnią gazową)

Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora jak również pomost są do Państwa dyspozycji z wypożyczalnią sprzętu pływającego, - rowerów wodnych, kajaków oraz łódek dla zapalonych wędkarzy. Jezioro po wykupieniu karty w miejscowej Spółce Rybackiej jest udostępnione do wędkowania a w miesiącach jesiennych proponujemy Państwu przyjazd na grzybobranie do naszych lasów.

Oferujemy Państwu szereg usług, które w pełni pozwolą rozkoszować się otaczającą nas naturą, czerpać radość z tego czym obdarza nas przyroda a w chwilach relaksu proponujemy smaczne posiłki przygotowane na terelnie ośrodka w kameralnym barze-restauracji.

Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety firmowe, a także posiłki dla grup zorganizowanych. Zapraszamy również na pobyty weekendowe przez cały rok.

Oferujemy możliwość spędzenia czasu dla zorganizowanych grup szkolnych w formie tzw. zielonych szkół. Zapewniamy noclegi i wyżywienie, a także liczne atrakcje w naszym ośrodku (boiska, leśne scieżki) . Niespełna kilka kilometrów od ośrodka znajduje się kryta pływalnia.